Schliessen
16. dubna 2019

Kopeme za dobrou věc – Náš tým obhajuje titul na charitativním turnaji

Deset amatérských fotbalových mužstev se utkalo v charitativním fotbalovém turnaji „Max Hallenmasters“ v Barsinghausenu v Dolním Sasku. Již podruhé náš tým tvořili hráči z Universal Transport a StB Verkehrstechnik.  Utkání se zúčastnili kolegové z našich různých poboček. Nejdelší trasu do místa utkání turnaje ujel pan Tomasz Framski z naší polské pobočky v Poznani. V manšaftu bylo samozřejmě zastoupeno i něžné pohlaví, turnaje se zúčastnila naše kolegyně Berit Müller.

Své hráčské kvality předvedla v únoru naše fotbalová jedenáctka ve sportovní hale v Barsinghausenu. Náš tým se z předběžného kola stal vítězem skupiny. V semifinále byl náš manšaft bohužel poražen konečným vítězem. V malém finále naši hráči opět zabrali, a to nám umožnilo obhajovat 3. místo z loňského roku.

I když to na velké vítězství nakonec nestačilo, přesto byli všichni zúčastnění velkými šampióny. Letošní charitativní utkání přineslo celkem 2.700, -Euro čistého zisku. Získané peníze budou použity na Barsinghausenskou nadační komunitu, která podporuje sociálně znevýhodněné osoby a také na místní uměleckou školu „Noa Noa“, která pořádá a financuje různé kurzy pro děti a dorost, jejichž rodiny by si je nemohly finančně dovolit. Náš tým na hřišti i při realizaci zákaznických projektů předvedl to, co je důležité: dobrá týmová práce a harmonická interakce. Jsme pyšní na to, že naši zaměstnanci pracují na plno nejen ve svém zaměstnání, ale také se ve svém volném čase účastní aktivit přispívajících ve prospěch společnosti. Moji kolegové z StB Verkehrstechnik se rádi angažovali v sociální oblasti a svojí účastí podpořili dobrou věc, “řekl pan Nico Koch, výkonný ředitel StB Verkehrstechnik.

<< Zpět k přehledu
>> Prohlédnout si další novinky